Głosuj na Annę Osowską! Przedstawicielka "PZ" wśród kandydatek tegorocznej edycji plebiscytu „Kobiety medycyny”

Głosuj na Annę Osowską!

Zaczęło się! Wybieramy wyjątkowe kobiety związane z medycyną i ochroną zdrowia, które w swojej pracy zawodowej i działalności społecznej robią rzeczy nadzwyczajne, godne rozpropagowania i naśladowania, coś co sprawia, że zasługują na wyróżnienie. I na to, żeby je docenić.

Wśród kandydatek tegorocznej edycji plebiscytu  „Kobiety medycyny” Anna Osowska,  lekarka, autorka powieści „W cieniu papierówki” i „Ucieczka”, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Lekarzy Pracodawców Porozumienie Zielonogórskie, od 15 lat zaangażowaną w działania Federacji Porozumienie Zielonogórskie.

Nasze kandydatki z poprzednich edycji:  Teresa Dobrzańska- Pielichowska oraz  Joanna Zabielska- Cieciuch zajęły wysokie pozycje w plebiscycie.

Gorąco zachęcamy do głosowania na Annę Osowską. Niech Kobietą Medycyny 2019 zostanie lekarka z Porozumienia Zielonogórskiego. Głosujemy codziennie do 15 kwietnia br. Uwaga! W tym roku zmieniły się jego zasady: jedna osoba (z jednego adresu j IP) może oddać jeden głos każdego dnia. Sylwetka Anny Osowskiej przedstawiona została na portalu Kobiety i Medycyna.  

https://kobietyimedycyna.pl/kobiety-medycyny-2019/glosuj/

Plebiscyt organizuje od 2013 roku redakcja portali „Kobiety i Medycyna” oraz “Portale Medyczne”.  Jego ideą jest pokazanie, jak wiele jest wspaniałych kobiet, które działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych. Redakcję wspiera Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez Barier”.
 
Pozdrawiam serdecznie!