Aktualności

Medycyna Pracy - dlaczego to nie powierzenie danych VI Newsletter FPZ

Szanowni Państwo,

Do Państwa rąk trafia VI wydanie naszego newslettera. W ramach kontynuacji cyklu poruszającego zagadnienia ochrony danych osobowych zajmiemy się tematem:  "Medycyna Pracy - dlaczego to nie powierzenie danych" W materiale znajdą Państwo dział z dedykowaną aplikacją na smart-fony – POZBOX, a tam między innymi przydatne testy w ocenienie stanu chorego z otępieniem – TEST MMSE. Zachęcam do zapoznania się z informacjami o produktach komercyjnych z którymi Państwo pracują na co dzień tym bardziej, że nadciśnienie tętnicze pozostaje  nadal najważniejszym czynnikiem ryzyka przedwczesnych zgonów w Polsce i na całym świecie. W materiałach  znajdą Państwo również linki do serwisów naszych partnerów. Zachęcam do lektury.
 

 


czytaj całość

Portugalia: strajkuje ok. 90 proc. lekarzy publicznej służby zdrowia

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ",
przesyłam ciekawy link:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/portugalia-strajkuje-ok-90-proc-lekarzy-publicznej-sluzby-zdrowia/2tmmz05

"w przypadku lekarzy pierwszego kontaktu zmniejszenie liczby przypisanych im pacjentów z 1900 do 1500" - jedn z postulatów!!!
 


czytaj całość

XXII Krajowy Zjazd LR- Rajgród 11-13.05.2018

Koleżanki i Koledzy,
Jak co roku zapraszamy do najpiękniejszego miejsca w Polsce - do Rajgrodu, położonego na granicy Mazur i Biebrzańskiego Parku Narodowego – ostatniej naturalnej ostoi bagien w Europie. Do miejsca w środku Puszczy Biebrzańskiej nad brzegami Jeziora Rajgrodzkiego. Nasz Krajowy Zjazd Lekarzy Rodzinnych odbędzie się już po raz dwudziesty drugi.


czytaj całość

Ochrona danych osobowych - umowa powierzenia - Newsletter

Koleżanki i Koledzy,
Do Państwa rąk trafia III wydanie naszego newslettera.


czytaj całość

Wybierz stronę: |<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12    >  >>  >|