Informacje organizacyjne dot. Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (5-6 marca 2020)

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ",

uprzejmie informuję, że Kongres Wyzwań Zdrowotnych odbędzie się 5-6 marca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. FPZ, jak zwykle jest Partnerem Instytucjonalnym tego wydarzenia.

Udział w części konferencyjnej Kongresu w wersji Standardowej (bez dostępu do cateringu oraz udziału w bankiecie) jest bezpłatny dla:

    Przedstawicieli administracji szpitali, zakładów opieki zdrowotnej oraz innych podmiotów udzielających świadczeń zdrowotnych (kadry zarządzającej, dyrektorów placówek medycznych, ordynatorów, dyrektorów medycznych, dyrektorów ds. ekonomicznych i administracyjnych, kierowników działów)
    Lekarzy
    Personelu medycznego
    Pracowników naukowych ośrodków akademickich związanych z ochroną zdrowia
    Przedstawicieli administracji samorządowej
    Przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia
    Przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia
    Parlamentarzystów
    Przedstawicieli instytucji, organizacji niekomercyjnych związanych z sektorem ochrony zdrowia.

O przyjęciu zgłoszenia decyduje Organizator. Pula bezpłatnych wejściówek jest ograniczona.

Pakiety dostępu płatne umożliwiają zakup dodatkowych korzyści, tj. catering, strefy spotkań czy uczestnictwo w wieczornych wydarzeniach. Zakup pakietu możliwy jest po weryfikacji zgłoszenia. Informacja o możliwości zakupu danego pakietu będzie zamieszczona w mailowym potwierdzeniu. Zakup pakietu nie jest obowiązkowy. Wiążę się to z rezygnacją z dodatkowych korzyści. W mailowej wiadomości potwierdzającej zgłoszenie zamieszczone są specjalne linki pozwalające na zakup. Istnieją dwie formy płatności: pobranie faktury proforma oraz płatność kartą. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy dostep@ptwp.pl

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są w dziale :      http://www.hccongress.pl/2020/pl/rejestracja,242.html

Rejestracja na wydarzenie   Bezwzględnym warunkiem udziału w Kongresie jest dokonanie rejestracji.
Istnieje możliwość dokonania grupowej rejestracji. Instrukcję jak tego dokonać znajdą Państwo w załączniku. Tylko potwierdzone przez organizatora przyjęcie zgłoszenia umożliwia wejście na Kongres.
Termin rejestracji upływa w dniu 4 marca 2020 r. Jedynie osoby czynnie biorące udział w dyskusjach panelowych (prelegenci, moderatorzy) nie muszą dokonywać zgłoszenia.
W razie pytań zainteresowanych proszę o kontakt z : Anna Spilkowska Event Specialist Dział Organizacji Eventów  Tel. 32 356 76 68 wew. 7668  Tel. kom. +48 780 105 950  Grupa PTWP SA  Plac Sławika i Antalla 1  40-163 Katowice

 
ZAPRASZAMY!
 
Pozdrawiam serdecznie!