Komunikaty

UWAGA! Ważność ubezpieczeń w systemie e-WUŚ

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ,
Z satysfakcją informuję, że działania Zarządu ZPOZ "Porozumienia Zielonogórskiego" okazały się bardzo skuteczne w sprawie wydłużenia w systemie e-WUŚ ważności ubezpieczeń naszych Pacjentów


czytaj całość

Inf.pras. Koronawirus wymusił koronerów

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ",
przesyłam Państwu informację prasową Federacji "PZ" nt. konieczności powoływania koronerów wz. z podpisaniem przez Prezydenta RP tzw. "Tarczy antykryzysowej II".


czytaj całość

Opinia dot. projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie standardów w zakresie ograniczeń przy udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej pacjentom innym niż z podejrzeniem lub zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 przez osoby wykonujące zawód medyczny Odebrane

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ",
w związku z udziałem KPZPOZ i Federacji "PZ" w projekcie współfinansowanym ze środków EFS pt. ”Zdrowe Prawo - Zdrowe Firmy - Zdrowi Ludzie - podniesienie jakości i promocja procesu monitorowania legislacji” oraz współpracą członków Grupy Roboczej nadpoprawą skuteczności monitorowania zmian prawa gospodarczego i pracy na poziomie krajowym przez partnerów społecznych uprzejmie proszę o przesłanie do dnia 21.04 godz. 12 br. opinii dot. projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie standardów w zakresie ograniczeń przy udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej pacjentom innym niż z podejrzeniem lub zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 przez osoby wykonujące zawód medyczny mające bezpośredni kontakt z pacjentami z podejrzeniem lub zakażeniem tym wirusem.


czytaj całość

KPZPOZ - Federacja "PZ" - pismo do MZ/NFZ/GIS - wznowienie szczepień ochronnych w POZ

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ",
Przesyłam Państwu do wiadomości pismo, które zostało dziś wysłane do Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego, Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Pinkasa, Wiceministra Zdrowia Janusza Cieszyńskiego, Prezesa NFZ Adama Niedzielskiego, Wiceprezesa NFZ Bernarda Waśko, Wiceprezesa NFZ Filipa Nowaka oraz do mediów w Polsce.
 


czytaj całość

Wybierz stronę: |<  <<  <  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16    >  >>  >|