Komunikaty

Ważna ankieta dot. perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027

Szanowni Państwo.
W związku z przygotowaniem do nowej perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027 chcielibyśmy poznać Państwa oczekiwania, potrzeby, preferencje w zakresie przygotowania placówek POZ oraz kadr medycznych i niemedycznych do nowych wyzwań i zmian w zakresie organizacyjno-strukturalnym.


czytaj całość

Badania bilansowe u dzieci - stanowisko konsultanta krajowego MR

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ",
Przesyłam Państwu bardzo ważne stanowisko Konsultant Krajowej w dziedzinie MEDYCYNY RODZINNEJ z dnia 30 kwietnia 2020r. dotyczące przeprowadzania badań bilansowych u dzieci w czasie trwania pandemii COVID-19.


czytaj całość

eWUŚ na zielono przez 3mc. dla pacjentów nie opłacających składek ZUS/KRUS

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ",
W załączeniu przesyłam Państwu bardzo ważne dla POZ oficjalne stanowisko Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Adama Niedzielskiego, o które zaciekle walczyła Federacja "PZ" mówiące o tym, że system eWUŚ będzie świecił na zielono dla Pacjentów, którzy przez 3 miesiące nie będą opłacali składek ZUS/KRUS wz. z spec ustawami COVID i rozp. MZ.


czytaj całość

KPZPOZ - Federacja "PZ" - pismo do MZ ws. zmiany OWU dot. rozliczeń AOS/stom/reh

Szanowni Państwo
Członkowie KPZPOZ i Federacji "PZ",
W załączniku przesyłam Państwu wysłane pismo do Ministra Zdrowia ws. zmiany OWU pod kątem zabezpieczenia rozliczeń finansowych z NFZ - AOS/stomatologii/rehabilitacji, w dobie epidemii SARS-COV-2 oraz okresie obowiązywania umowy.


czytaj całość

Wybierz stronę: |<  <  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13    >  >>  >|